Ons Team

Ons team bestaat uit stuk-voor-stuk gediplomeerde tennis-trainers. Ze hebben allemaal jarenlange ervaring als speler én als trainer.

En dat zul je merken, geloof ons!

Wil je weten hoe ons team er uit ziet?

Bas Berkers
Trainer / Eigenaar
06-44644928 bas@bmttennis.nl
Mark van der Linden
Trainer / Eigenaar
06-54618694 mark@bmttennis.nl
Koen Collart
Trainer
06-23618221 koen@bmttennis.nl
Max van Zon
Trainer
06-48447251 max@bmttennis.nl
Wim Vervoort
Trainer
06-83240399 wim@bmttennis.nl
Martijn Paardekoper
Trainer
06-42801708 martijn@bmttennis.nl
Ben van de Bruggen
Trainer
06-10668442 ben@bmttennis.nl
Bram Renders
Trainer
06-11591777 bram@bmttennis.nl
Pim Marell
Trainer
06-31001712 pim@bmttennis.nl
Dennis van Genechten
Trainer
06-13638941 dennis@bmttennis.nl
Yvonne der Kinderen
Trainer
06-52394410 yvonne@bmttennis.nl